0 Шт.
0 Шт.
0,00 €
Корзина
В Твоей корзине нет продуктов 0,00 €
c PVN
Доставка Бесплатно От 24,99 €
Товары, помеченные На складе - доставka на следущий рабочий день

Ветеринарный врач

 • Piko

  Sveiki! Es jau vienreiz rakstīju par savu kaķēnu Piko(6mēneši),par to,ka viņš pirms kāda laiciņa sāka nokārtoties stūros,kaut gan māk iet uz kastīti,darījām kā Jūs ieteicāt paslavējām,kad viņš iet uz kastīti!Šoreiz problēma ir tāda pati,un nevar viņam iestāstīt,ka nedrīkst..Ko lai iesāk par kaķēnu?Kā lai viņam iemāca,ka ir kastīte un lauks,kur var nokārtoties?
  Un ja esmu sākusi rkastīt tad-ir vēlviena problēmiņa-viņš lien uz galda un zog visu,ko redz..mēs cenšamies viņu ierobežot esam izmēģinājuši gandrīz visu,ko varam izdomāt-lamāt,smidzināt ūdeni,sist pa pakaļu,ņemt aiz čupras..bet reakcija nekāda,viņš tā pat dara,ko vēlas...
  Mums vinš ļoti patīk,jo viņš ir jautrs,smieklīgs kā jau katrs mazs kaķēns,kuram patīk rotaļaties..
  Tāpēc jautāju,ko iesākt,lai viņš kļūtu paklausīgāks?
  paldies jau Jums iepriekš!!!!

  Просмотреть полный текст статьи
 • Izdalījumi kaķim no anālās atveres

  Labdien, Manam kaķim(kastrēts)no anālās atveres izpilēja kaut kāds pabiezs šķidrums baltā krāsā. Tas notika brīdī,kad piespiedu kaķa vēderu. Kaķis ir attārpots. Vēlētos noskaidrot kas tas tāds? Vai tas ir normāli vai arī jāved pie vetārsta?

  Просмотреть полный текст статьи
 • suns ēd reģipsi.

  Sveiki mums mājās ir kucīte kurā ir zīdīšanas periodā kucēni ir 2 ned veci un tagad pēdējā laikā kuce sākuši grauzt reģipsi ,vēl gribēju uzzināt vai tas ir normāli ka krūšu gali ir melni bet nav cieti vai neizrāda ka kaut kas sapetu?☺

  Просмотреть полный текст статьи
 • Degu acs 2

  Aizmirsu piebilst ka mes nopirkām dinozoo veikala grauzējiem riekstu izlasi kur ir daudz un dažādi rieksti . vai tas nevarētu būt no tā ?

  Просмотреть полный текст статьи
 • Degu acs.

  Sveiki, vēršos pie jums ar jautājumu par Degū. Vai varētu atbildēt no kā Degū var palikt viena acs akla? Rūpīgi paskatījāmies var redzēt ka viena acs ir tāda bālgana otra normāli melna. Vai tas varētu būt no barības?

  Просмотреть полный текст статьи
 • Cihlīdu māja un akvārija pamats

  Labdien. Man radušies vēl daži jautājumi. Kā pareizi un smuki uztaisīt cihlīdām māju no dolomīta plāksnītēm? Ar kādu līmi, vai kā tās pareizi nostiprināt, lai nekas nesagāztos un nevienu nesavainotu? Internetā meklēju, bet neko īpašu neatradu.Vai šī māja gala rezultātā nav pārāk smaga? Vai nav slodze liela uz akvārija apakšējo stiklu? Jo bailes par pamata izturību... Un otrais jautājums...Baidos par akvārija pamatu, jo man ir lietots akvārijs 250 l....Kad to pirkām nekādus defektus neredzējām (un īpašnieki gan jau paši nezināja...), bet kad nolaida ūdeni un izņēma grunti... Pamatam bija uzlīmēta apakšā plāna preskartona loksne, kura līdz pusei bija palikusi slapja, tātad varētu būt,ka stikls laiž cauri ūdeni? Ar aci skatoties plaisu neredzēju nekur.Mājās visu salikām un nekur nekas nesūcās itkā? Ko tas nozīmē? Un ko iesākt? Cik droši ir tādu akvāriju turēt? Paldies liels.

  Просмотреть полный текст статьи
123102030100200300400500600700728Следующая